Lojtarë Të Këqinj Në Linjë

Shijoje përvojën e vërtetë të shumëzimit me komunitetin tonë


Kliko Dhe Luaj

Kemi vetëm lojëra që janë gati.


Lojra Porno Falas Në Internet

Ne nuk kërkojmë asnjë lloj parash në platformën tonë

Lojra Homoseksuale: Luaj Lojëra Gratis Anime Gei

Nga Brenda Lojës

 
Luaj Falas Tani

Le të Luajmë!

Përshëndetje atje dhe mirë se erdhët Në Lojrat Gej Jooi, platforma 1 online për njerëzit që janë të varur nga mirësia e lojërave homoerotike. Kjo platformë u lëshua së pari në Internet në shkurt të 2018: që atëherë, ne kemi punuar tepër për t'i sjellë tifozët tanë më të mirët në veprimet e të gjithë burrave. Ka kaluar një kohë e gjatë që po vjen për ne, por ne kemi besim me produktin e punës sonë dhe ne mendojmë se duke shkuar përpara, ne do të jemi në gjendje të bindim shumë njerëz se sa i madh është ky komunitet., Nëse doni të kënaqeni me ndonjë lojë falas, ky është një vend për të thirrur në shtëpi! Që nga fillimi i këtij projekti, ne donim të krijonim një komunitet me të gjitha miqësore, me epsh, ku vëllezërit homoseksualë mund të shqyrtonin shumë gjëra të mira me homoseksualë të tjerë. Pra, pa e zgjatur më shumë, le të diskutojmë dhe të shqyrtojmë se çfarë ka të bëjë me platformën tonë mashkullore që ju jep pornografi si askund tjetër., Jaoi është një hentai i dominuar nga meshkujt që mezi po presim ta ndajmë me ty. Të duket diçka që të intereson? Atëherë le të kërcejmë dhe të shohim se çfarë ka brenda!

Madhësia e librarisë sonë

Nëse po kërkon lojëra hentai gej dhe do shumë, je me fat. Aktualisht, ne kemi 18 lojra në bazën tonë të të dhënave, me një program të caktuar për të lëshuar një të ri çdo 2 muaj. Kjo do të thotë se në një vit, ju do të merrni gishtat tuaj të yndyrshëm në 6 lojra të reja – mjaft të bukura, apo jo? Për më tepër, ne kemi ndërtuar Lojëra Gej Jooi nga toka për ta bërë ekskluzive. Çfarë do të thotë kjo, saktësisht? Epo, nuk do t'i gjesh lojërat tona askund tjetër në Internet! Destinacionet e plehrave që premtojnë shumë, por nuk mund të mbajnë një qiri për djemtë pas punës sonë., Shtëpia jonë e prodhimit punon pa pushim, në mënyrë që të mund të bëjmë një lojë të VËRTETË epike. Në të vërtetë, kjo është një favorite tona gjëra për të bërë për një kohë të gjatë dhe për të shkuar përpara, ne mendojmë se kjo do të jetë një legjendar mënyrë për të siguruar që njerëzit e marrë atë që ata duan: të klasit të parë porno lojra. Pra, brenda bazës tonë të të dhënave të lojrave është e madhe dhe 100% ekskluzive për ne. Bëni çfarë të doni nga ky fakt, por vetëm të jeni të sigurt se ne nuk do të ndalet deri sa të gjithë merrni gishtat e tyre në mallrat.

Shumëllojshmëria është erëza e jetës

Kur kur kuroni një koleksion lojrash seksuale të hentait homoseksual, është e rëndësishme të siguroheni që të korrigjoni varietet e titujve. Disa njerëz janë shumë të interesuar për të shkuar gjerë me këtë metodë, por nga ana jonë e monedhës, ne mendojmë se një subset i vogël titujsh në një gamë të mirë gropash është rruga e duhur për të zbritur. Çfarë do të thotë kjo për ty, lojtarin? Epo, do të thotë se nëse nuk të pëlqen drejtimi i veçantë i një prej lojrave tona, mund të ndërrohesh dhe të fillosh të provosh diçka tjetër!, Është një metodë e thjeshtë për të luajtur açesibilitetin që mendojmë se është e ardhmja e bibliotekave të tilla si e jona. Mjafton të të them se duam të të vëmë një buzëqeshje të madhe në fytyrë dhe nëse kjo do të thotë të kesh akses në zhanre të shumëfishta dhe shumë artistë të ndryshëm, kështu qoftë. Oh, dhe në temën e artistëve, ne duhet të flasim pak për mënyrën se si shkojnë gjërat kur vjen puna te pamjet E Lojrave Të Homoseksualëve. Ne punojmë me emrat më të mirë në biznes dhe kemi një talent të pabesueshëm në bord. Gej hentai addicks së shpejti do të shohin se ne kemi menduar biznes serioz në lidhje me këtë!

Shiko punën E artit Të Homoseksualëve.

Që kur filluam platformën tonë, ne kemi punësuar 3 artistë nga e gjithë bota të cilët të gjithë kanë qasjen e tyre të veçantë dhe flakërojnë kur vjen puna e artit erotik homoseksual në çerdhen anime. Ndërsa ju keni ende nën temën e seksit të kafshëve, ju mund të gjeni edhe disa varietete të tjera të nxehta të mallrave kur ju shikoni nëpër punët e tyre. Të jeni të sigurt se ne punësuam gjithashtu disa emra të frikshëm me shumë përvojë dhe njohuri në biznes. Në fakt, mendojmë se shënuam skuadrën më të mirë që mund të mblidhnim dhe kjo po thotë shumë!, Pra, mos u bëj i huaj ndërsa shikon vizatimet tona seksi dhe sigurohu që artistët të dinë se çfarë mendon për krijimet e tyre hyjnore. Njerëzit nuk ngopen dot me këta tipa dhe me aftësitë që kanë kur bëhet fjalë për artin grafik. Duke shkuar përpara, do të kërkojmë gjithashtu punë nga artistë të tjerë homoseksualë që kanë një prirje për krijimin e veprave fantastike të artit në hapësirën homoerotike të hentait.

Një ndjenjë komuniteti

Je i interesuar në komunitet? Do të shijosh diskutime me njerëz të tjerë dhe të ndash çfarëdo që të kalosh është e rëndësishme për mirësinë e kafshëve dhe homoseksualëve? Pastaj ju do të doni forumet tona zyrtare dhe serverin E Përçarjes! Forumet janë të mira për ndarjen e mediave të formës së gjatë, për të ndihmuar lojrat dhe për të sugjeruar disa ndryshime në titujt që kemi. Në anën tjetër, nëse do t'u japësh producentëve këtu disa këshilla se si mund t'i bëjnë lojrat e tyre më të mira, vazhdo dhe plotëso një fije që detajon se çfarë është e nxehtë dhe çfarë nuk është në lidhje me lojrat e veçanta., Serveri ynë I Përçarjes është gjithashtu fantastik për të gjithë ata që janë të interesuar për lojrat e hentait të homoseksualëve: ne ju lejojmë të postoni në projekte të tjera që nuk kanë lidhje me Lojrat E Joi-It Të Homoseksualëve dhe mund të ndani edhe vepra arti dhe gjëra të tjera që ju i ndjeni është e rëndësishme për interesat e të gjithëve. Vetëm sigurohu që t'i lexosh rregullat dhe t'i mbash gjërat në zonën e duhur – kjo është shumë e rëndësishme!

Pra, a të pëlqen zëri i asaj që kemi brenda Lojrave Gej Jooi? Nëse është kështu, bëji vetes një nder të madh dhe krijo një llogari-nuk do të pendohesh!

Luaj Falas Tani